Випускники «Антарктичної школи» представили свої роботи в одеському творчому просторі “Діалоги”

vipuskniki antarktichnoyi shkoli predstavili svoyi roboti v odeskomu tvorchomu prostori dialogi 7673d3f - Випускники «Антарктичної школи» представили свої роботи в одеському творчому просторі "Діалоги"

В Одесі в творчому просторі "Діалоги" відкрилася виставка художніх робіт учнів "Антарктичної школи". Вік учасників – від 7 до 14 років.

До проєкту долучилися 27 дітей з Миколаєва та Миколаївської області, Херсона та Херсонської області, Маріуполя, Дніпра та Куп’янська (Харківська область), а також Одеси і Одеської області.

Про це в Фейсбуці повідомив Національний антарктичний науковий центр.

Підписатись

"Цей проєкт Національний антарктичний науковий центр та "Діалоги" започаткували в грудні 2022 року. Школа була створена насамперед для дітей-переселенців, щоб вони  могли дізнатися більше про тварин і рослин крижаного континенту, а також про діяльність українських науковців в Антарктиді. Діти слухали лекції від українських полярників про загадковий антарктичний світ та протягом 5 тижнів разом з професійними художниками малювали своє бачення життя у найвіддаленішому куточку планети", – повідомляється у дописі.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *