Відбувся сеанс каністерапії в рамках програми “Наближаємо Перемогу разом”

vidbuvsja seans kanisterapiyi v ramkah programi nablizhayemo peremogu razom 55a3cde - Відбувся сеанс каністерапії в рамках програми "Наближаємо Перемогу разом"

Кропивницьким міським (кінологічним) клубом Товариства сприяння обороні України в рамках програми "Наближаємо Перемогу разом", було проведено захід для дітей військовослужбовців, дітей загиблих Героїв та дітей переселенців.

Як повідомляється на Фейсбук сторінці Кіровоградської обласної організації ТСО України в нашій цей напрямок вважається достатньо новим, проте багато міст залучаються до навчання та практик каністерапії. Такі сеанси приносять гарні результати: діти стають спокійніші, йдуть на контакт, позбуваються агресії.

Підписатись

Під час проведення заходу "Наближаємо Перемогу разом" присутні подивились показові виступи чотирилапих вихованців клубу, потім відбувся сеанс каністерапії. Протягом сеансу дітки могли поспілкуватись з чотирилапими терапевтами, обійняти їх, спробувати свої сили в дресуванні тварин, а в перерві можна було насолодитися солодощами та гарячим чаєм. Цікаво було і діткам, і дорослим. Всі дітки отримали подарунки від організаторів заходу.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *