Відбувся обласний патріотичний навчально-мотиваційний зліт «Учнівське самоврядування — сучасний погляд, стратегія, практика»

vidbuvsja oblasnij patriotichnij navchalno motivacijnij zlit uchnivske samovrjaduvannja suchasnij pogljad strategija praktika 9bf0110 - Відбувся обласний патріотичний навчально-мотиваційний зліт «Учнівське самоврядування — сучасний погляд, стратегія, практика»

У червні на базі ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» відбувся обласний патріотичний навчально-мотиваційний зліт лідерів Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Учнівське самоврядування — сучасний погляд, стратегія, практика». Організаторами заходу  є – Департамент освіти та науки Хмельницької військової адміністрації та Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді.

Програма заходу була надзвичайно насиченою та інформативною.

Відкрив зліт директор ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Вадим САВЧУК, який привітав усіх учасників та побажав їм плідної роботи. 

Президент ХОРУС ЗП(ПТ)О Маргарита ПОТІЙЧУК прозвітувала про виконану роботу за поточний навчальний рік, підкресливши досягнення та плани на майбутнє.

Подальша робота продовжувалася у секціях. Наталія ГЕВЧУК завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Камʼянець-Подільського національного університету їм.І.Огієнка та Наталія ЖИЛЯК кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної роботи, психології та соціокультурної діяльності НРЗВО Камʼянець-Подільський державний інститут розповіли про важливість життєвих цілей, як запоруки успішного лідера, провівши ряд тренінгів, спрямованих на формування та досягнення цих цілей. 

Психолог Камʼянець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості Наталія ІЛЬЄВА мотивувала лідерів на ефективну роботу в команді, наголошуючи на важливості взаємодії та підтримки один одного.

Віктор ВІННІЧУК заступник начальника відділу карʼєрного консультування Камʼянець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості ознайомив учасників з програмами служби зайнятості, які спрямовані на підвищення конкурентоспроможності на сучасному ринку праці. 

Психолог центру життєстійкості Карітас Ольга ГОЛУБ надала корисну інформацію щодо стійкості під час війни, що є надзвичайно актуальним у нинішній час.

Модерував роботу лідерів ведучий, спікер, практик, автор навчальних курсів, викладач та ментор школи «Freedom School» та «Think Global» Олексій ЄЛЕНКОВ, який протягом двох днів проводив тренінги, навчав лідерів ефективної комунікації та поведінки під час публічних виступів.

Учасникам зльоту також провели екскурсію навчальним закладом, під час якої вони мали можливість ознайомитися з його історією та досягненнями. 

Згодом усі мали змогу долучитися до виготовлення смаколиків, які були передані військовим волонтерам передову для захисників і захисниць ЗСУ.

Патріотичним продовженням зльоту став показ та обговорення документального фільму, що додало заходу особливої значущості. 

Захоплюючою подією для всіх учасників стала екскурсія мальовничим вечірнім Кам’янець-Подільським, яка залишила незабутні враження.

Другий день розпочався активно та бадьоро: учасники взяли участь у медитації, руханці та фінальному забігу Марафону «Єднання» на благо миру та розвитку.

Особливим моментом заходу стала постановка патріотичного флешмобу «Вільна нація». Приємною несподіванкою для всіх був виступ солістки гурту «Толока» Катерини ТАІРОВОЇ під час якого учасники виконали флешмоб.

На завершення зльоту всі учасники отримали сертифікати, що засвідчили їхню активну участь у заході. 

Зліт лідерів став важливим етапом у розвитку учнівського самоврядування, надавши учасникам нові знання та навички, необхідні для подальшого лідерського росту та успішної реалізації власних проєктів.

Висловлюємо щиру подяку лекторам, модераторам та всім, хто долучився до організації та проведення зльоту лідерів Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Окрема подяка адміністрації та колективу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» за їхній внесок в успіх цього заходу.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *