Відбулася презентація освітніх програм та платформ для студентів і школярів

vidbulasja prezentacija osvitnih program ta platform dlja studentiv i shkoljariv dc8cd50 - Відбулася презентація освітніх програм та платформ для студентів і школярів

У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася презентація освітніх програм та платформ від представників Офісу доброчесності НАЗК для студентів і школярів.

Понад 800 українських студентів уже обрали вивчення дисципліни «Антикорупція та доброчесність» за проєктом «Доброчесність для молоді», що пілотується в 10 закладах вищої освіти України. Під час презентації на воркшопі «Антикорупційна інфраструктура України» студенти ознайомились із найпоширенішими формами та ключовими елементами корупції, розглянули основні превентивні заходи в міжнародній практиці та в Україні.

Підписатись

Також фахівці презентували студентам спеціальну навчальну платформу «Study.NAZK», де кожен може пройти безплатні онлайн-курси з антикорупційної тематики.

vidbulasja prezentacija osvitnih program ta platform dlja studentiv i shkoljariv 9cab793 - Відбулася презентація освітніх програм та платформ для студентів і школярів

«Коли щодня наші захисники гинуть за демократичні ідеали, за європейську Україну, ми не можемо миритися з тими негативними процесами в суспільстві, які раніше толерувалися. Чудово, що новостворені проєкти Офісу доброчесності НАЗК використовують сучасні інтерактивні методики та ігрові інструменти, які допомагають викладачам залучити до ідеї доброчесності якомога більше молоді», — підкреслив ректор ДНУ Сергій Оковитий.

vidbulasja prezentacija osvitnih program ta platform dlja studentiv i shkoljariv d71797d - Відбулася презентація освітніх програм та платформ для студентів і школярів

Керівниця Офісу доброчесності НАЗК Ірина Чаговець та керівниця просвітницького напряму роботи Офісу Людмила Слива презентували очільникам 86 об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини апробовану національну платформу формального та неформального навчання «Прозора школа», ігрові матеріали, мультсеріал «Путівник доброчесного вчителя», збірку методичних рекомендацій «Освітній навігатор», які сприятимуть формуванню ціннісних орієнтирів у школярів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *