Відбудова держави: спільний підхід до відновлення закладів освіти

vidbudova derzhavi spilnij pidhid do vidnovlennja zakladiv osviti fd2c094 - Відбудова держави: спільний підхід до відновлення закладів освіти

Уряд України розробить комплексний стратегічний план з відновлення  та відбудови держави, який включатиме відновлення освітньої інфраструктури та реабілітацію учасників освітнього процесу. На впровадження заходів Світовий банк, країни-члени ЄС та інші іноземні донори планують виділити 50 мільярдів євро. Про це розповідали представники міжнародних організацій під час Серпневої конференції.

На думку іноземних експертів освіта є однією з ключових галузей у відбудові держави, а в її фокусі повинна бути дитина та її потреби. Вони рекомендують розробити спільний підхід до відновлення українських закладів освіти, аби їх реконструкція проходила за єдиною системою з урахування сучасних тенденцій.

На відновлення закладів освіти Світовий банк планує виділити 9 мільярдів доларів. І ця сума не є остаточною.

Підписатись

Під час зустрічі іноземні експерти особливу увагу звернули на впровадження «зеленого» підходу у відбудові, зокрема застосування раціонального підходу до будівництва та реконструкції, покращення енергоефективності споруд та будівель, що особливо актуально для України у зв’язку з військовою агресією та руйнуванням об’єктів енергетичної інфраструктури.

Переглянути трансляцію можна за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *