«Вечірній підручник із математики» стане ідеальним супутником

vechirnij pidruchnik iz matematiki stane idealnim suputnikom ba646d0 - «Вечірній підручник із математики» стане ідеальним супутником

«Вечірній підручник із математики» від естонських колег, який презентується на сайті УЦОЯО  стане ідеальним супутником для всіх, кому шкільні уроки з математики час від часу здаються нудними та одноманітними.

"Неважливо, чи ви – учень, який готується до старших класів середньої школи, чи збитий із пантелику на уроках математики гімназист, абітурієнт, перед яким маячить іспит з математики, дорослий, який школу давно закінчив, але хоче закріпити свої минулі знання, або вчитель у пошуках додаткових матеріалів уроків – ми пропонуємо вам здійснити невелику подорож основними математичними темами старшої школи, розглядаючи їх у трохи барвистішій перспективі.

Ми сподіваємось показати математику корисною та захоплюючою – якщо з якоїсь причини ви її ще такою не бачили, тоді ви точно в потрібному місці", – повідомляється в анотації.

Підписатись

Ідея «Вечірнього підручника» полягала в тому, щоб зібрати всі шкільні теми з математики під  однією палітуркою і викласти їх  веселіше й життєвіше, ніж це зазвичай буває на  шкільному уроці. Задумано – зроблено!  Ба більше: він містить не лише всі шкільні теми, а й деякі інші, які автори в легкій та зрозумілій формі також пояснили у своєму посібнику.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *