Вчителів української мови та математики запрошують на нову хвилю «Освітнього супу»

vchiteliv ukrayinskoyi movi ta matematiki zaproshujut na novu hvilju osvitnogo supu a81b71e - Вчителів української мови та математики запрошують на нову хвилю «Освітнього супу»

Освітня організація «Навчай для України» запрошує вчителів української мови та математики (5-10 класи) долучитися до проєкту “Освітній Суп” в якості тьюторів, Завдяки такій ініціативі освітяни зможуть здобути нові компетенції, стати частиною спільноти тьюторів та долучитись до розбудови майбутнього України. Водночас тьютори допомагатимуть українським учням надолужити освітні втрати, яких вони зазнали через повномасштабне вторгнення.

Наразі триває набір на вересневу та жовтневу хвилі. Зареєструватися для участі у проєкті можна за посиланням.

Стати учасниками ініціативи можуть вчителі української мови або математики 5-10 класів, які можуть присвятити онлайн-заняттям у межах освітнього проєкту мінімум 4 години на тиждень. Проведення уроків буде оплачуватися.

Учасники отримають:

  • інтенсивну програму підготовки з основ тьюторингу;
  • нетворкінг та долучення до спільноти вчителів-тьюторів;
  • сертифікат від Міжнародної академії тьюторингу;
  • супервізійну підтримку та консультації щодо покращення процесу викладання.

Підписатись

Важливо! вчителі, які зареєстровані в деяких регіонах України, зокрема в Донецькій, Луганській, запорізькій, Херсонській областях, Автономній республіці Крим, можуть взяти участь у відборі лише за наявності довідки внутрішньо переміщеної особи з адресою в інших регіонах. Вчителі, які перебувають за кордоном, але зареєстровані в інших регіонах, також можуть взяти участь в проєкті.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *