Вчителів технічних спеціальностей запрошують на курс-інтенсив

vchiteliv tehnichnih specialnostej zaproshujut na kurs intensiv 2e43c1d - Вчителів технічних спеціальностей запрошують на курс-інтенсив

Викладачів технічних спеціальностей коледжів та університетів запрошують на курс-інтенсив «TEACHERS’ SMART UP: WINTER PRODUCTIVITY», який відбудеться 23-27 січня 2023 року. Організатором заходу є освітня платформа, створена міжнародною ІТ-консалтинговою компанією Sigma Software для обміну знаннями та розвитку ІТ спільноти по всьому світу Sigma Software University у партнерстві з Асоціацією «ІТ Ukraine» та Kharkiv IT Cluster.

Під час проходження курсу учасники розглядатимуть такі теми:

  • менторинг;
  • комерціалізація власної ідеї;
  • практичні кейси проєктного навчання;
  • створення e-learning курсу;
  • ефективне вивчення англійської мови;
  • сторітелінг тощо.

Підписатись

Курс буде корисний для викладачів технічних спеціальностей, які хочуть орієнтуватися у сучасних особливостях світу інформаційних технологій та прагнуть застосовувати нові підходи у формуванні освітніх програм. 

Цього разу курс на курсі розкажуть про команду Learning and Development та особливості організації навчального процесу в ІТ компанії.

Курс передбачає онлайн-навчання та практичну самостійну роботу, яка закріпить здобуті знання і навички та допоможе їх з легкістю впровадити у навчальний процес. Після завершення курсу всі його учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *