В Україні запускають проєкт зі створення інноваційних укриттів

v ukrayini zapuskajut proyekt zi stvorennja innovacijnih ukrittiv 2525784 - В Україні запускають проєкт зі створення інноваційних укриттів

На базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» разом з партнером компанією «CLUST» реалізується проєкт створення інноваційного укриття «Smart Shelter – CLUST Space» – розумного мультифункціонального простору для навчання та відпочинку.

Метою проєкту є реорганізація наявних укриттів та перетворення їх на безпечні інноваційні освітні хаби, які працюватимуть на постійній основі та гуртуватимуть творчу молодь як під час небезпеки, так і в мирні часи.

Місія проєкту – підтримати не лише безперервний освітній процес в Україні в умовах воєнного стану, а й впроваджувати інноваційні та комфортні безпекові рішення, що стануть фундаментом післявоєнного відновлення нашої держави.

Підписатись

Перший Smart Shelter CLUST SPACE зʼявиться на базі приміщення центральної бібліотеки КПІ імені І. Сікорського в місті Києві. Окрім робочої зони для навчання, буде облаштована зона відпочинку, кухня, туалети та душові кабінки. Також передбачається створити куточок для дітей з меблями-трансформерами.

Уже створено робочу групу, до якої входять:

  • співробітники компанії «CLUST»;
  • студенти та керівний склад КПІ імені І. Сікорського;
  • представники державних установ.

Нині команда проєкту шукає партнерів для його масштабування по всій території України та відкриття ще 10 – 20 інноваційних укриттів при університетах.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *