В Україні створили Комунікаційну платформу для шкільних психологів

v ukrayini stvorili komunikacijnu platformu dlja shkilnih psihologiv 48e5b65 - В Україні створили Комунікаційну платформу для шкільних психологів

Міністерство освіти і науки України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти й Асоціацією інноваційної та цифрової освіти створило Комунікаційну платформу для українських шкільних психологів, на якій профільні фахівці можуть обмінятися досвідом, кращими професійними практиками аби допомагати та підтримувати дітей і батьків.

Серед учасників платформи провідні українські та іноземні фахівці.

Для практичних психологів створено телеграм-канал, де можна обмінюватися досвідом, спілкуватся та отримувати необхідні знання від провідних спеціалістів даної сфери.

Як зауважують в Інституті модернізації змісту освіти, даний проєкт є дуже актуальним для психологів, адже саме вони наразі надають психологічну підтримку освітянам, дітям та батькам.

Щомісяця на Комунікаційній платформі проходять вебінари, під час яких практичні психологи:

  • презентують інструменти, якими вони можуть користуватися під час роботи;
  • беруть участь у майстер-класах провідних українських та іноземних спеціалістів;
  • обговорюють актуальні проблеми, з якими психологи зіштовхуються у школах.

Підписатись

В межах проєкту відбувся перший майстер-клас «Як знайти ресурсний стан під час війни», запис якого можна переглянути за посиланням.

Організатори проєкту впевнені,  що постійний обмін успішними практиками та обговорення актуальних питань, дасть можливість психологам бути корисними дітям та освітянам.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *