В Україні стартує проєкт із поліпшення розмовної англійської для держслужбовців

v ukrayini startuye proyekt iz polipshennja rozmovnoyi anglijskoyi dlja derzhsluzhbovciv dcff046 - В Україні стартує проєкт із поліпшення розмовної англійської для держслужбовців

Програма Future Perfect та громадська організація ENGin запускають проєкт розмовної англійської ENGinGov, що допоможе підвищити навички серед молодих публічних службовців через спілкування з англомовними співрозмовниками з різних держав.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки.

"Фокус на цій категорії зумовлений підтримкою молоді у сфері публічного адміністрування. Згідно з даними за 2023 рік, частка молоді становить приблизно 21% від загальної кількості держслужбовців. За результатами якісного дослідження «Запити та виклики на шляху опанування англійської мови серед українців 2023» саме публічні службовці вказали на цю потребу: розвиток розмовних навичок і можливість комунікувати з міжнародними інституціями, — а отже, не лише набувати міжнародного досвіду, а й ділитися українським", – йдеться у повідомленні.

Підписатись

Очікується, що завдяки програмі молоді публічні службовці: спілкуватимуться англійською впевненіше; набудуть досвіду комунікації з представниками різних держав і культур; будуть мотивовані на продовження навчання та поліпшення мовних навичок.

У програмі ENGinGov можуть узяти участь молоді публічні службовці (18–35 років): державні службовці (міністерств, ЦОВВ та інших органів державної влади); посадові особи місцевого самоврядування, зокрема й ті, хто виконує функції міжнародного співробітництва та управління інвестиціями.

Підпрограма ENGinGov передбачена на три місяці, щоб забезпечити відчутне підвищення рівня знань з англійської серед учасників.

Кількість учасників ENGinGov обмежена, тож встигніть зареєструватися. Більше деталей — за посиланням.

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *