Україна братиме участь у дослідженні сформованості соціально-економічних навичок у дітей 10 та 15 років. Українських учнів тестуватимуть на вміння працювати в команді, взаємодіяти з однолітками, дружити, творити, співчувати. Наразі дослідження проводять у країнах світу. Про це розповідають в ТСН.
“Саме зараз значення володіння СЕН навичками зростає. У час війни і після війни. У цей травматичний і посттравматичний час. Коли немає часу реагувати, але ти маєш гнучко реагувати і зберегти себе, свою цілісність і цьому ми маємо вчити дітей”, – наголошує амбасадорка проєкту Лілія Гриневич.
Тестування проведуть у 232 школах, де перевірятимуть сформованість 17 соціально-емоційних навичок. Опитування проходитимуть учні 10 та 15 років, їхні вчителі та батьки.
Як наголосив голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, в школі недостатньо сформувати когнітивні навички, важливіше мати принципи, які впливають на їх засвоєння, емоційний стан дитини і її мотивацію іти до школи.
Підписатись
“Разом з результатами дослідження, які будуть презентовані, як в Україні, так і в інших державах. Ми також відкриємо доступ до загальнонаціонального онлайн-курсу для освітян для того, щоб кожен і кожний могли взяти для себе не тільки знання про теорію, а й практичні елементи”, – зауважив національний координатор Олександр Елькін.