В Україні потребують реорганізації понад 100 закладів профтехосвіти

v ukrayini potrebujut reorganizaciyi ponad 100 zakladiv proftehosviti e250d32 - В Україні потребують реорганізації понад 100 закладів профтехосвіти

В Україні потрібно реорганізувати понад 100 закладів професійно-технічної освіти, де кількість учнів становить менше ніж 150.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив заступник міністра освіти та науки Дмитро Завгородній.

«В Україні є близько 600 закладів профтехосвіти, і в понад 100 з них навчається менше 150 учнів. Такі заклади, де менше 150 учнів зараз, у довгостроковій перспективі існувати не будуть, їх потрібно приєднувати до більших закладів. Минулого року ми приєднали кілька десятків, і цього теж плануємо», – зазначив Завгородній.

Підписатись

а його словами, нині потрібно багато інвестувати в модернізацію навчання і програм у сфері сільського господарства, металургії, машино- та приладобудування, електроніки, електротехніки. Цього року держава спрямує понад 550 млн грн на оновлення обладнання у закладах профтехосвіти. Модернізація відбувається і завдяки міжнародним проєктам.

Водночас, зазначив Завгородній, у профтехосвіті з’являються нові професії. Серед них – майстер із обслуговування систем відновлюваної енергетики, таких фахівців уже готують у кількох навчальних закладах.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *