В Україні оголосили переможців національного конкурсу учнівських відеосюжетів

v ukrayini ogolosili peremozhciv nacionalnogo konkursu uchnivskih videosjuzhetiv 73d34b3 - В Україні оголосили переможців національного конкурсу учнівських відеосюжетів

Нацпроєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики оголосив фінальний перелік переможців всеукраїнського конкурсу учнівських відеосюжетів «Репортер».

Про це МКІП повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Вибрати 10 переможців було непросто, адже кожен з учасників створив по-своєму унікальний відеосюжет. Усі 50 фіналістів отримають цінні подарунки за свої старання від наших партнерів ПРООН в Україні», – зазначили у відомстві.

Серед робіт-переможців – відеосюжети «Єдиноріг з Осокорків», «Гамлет Зіньківський: «У сонця вчусь не вигорати», «Євроінтеграція починається з тебе» та «Як це – вижити попри все?». Із повним переліком можна ознайомитися на сайті проєкту «Фільтр».

Підписатись

Як повідомлялося, конкурс «Репортер» реалізується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування уряду Японії.

За умовами конкурсу, необхідно було підготувати відеосюжет тривалістю до трьох хвилин на одну із наступних тем: «небанально про українську культуру», «як війна вплинула на спільноту мого міста чи села» та «моя євроінтеграція».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *