В Україні існує понад 500 безкоштовних курсів для вивчення української, – Тарас Кремінь

v ukrayini isnuye ponad 500 bezkoshtovnih kursiv dlja vivchennja ukrayinskoyi taras kremin d24bd63 - В Україні існує понад 500 безкоштовних курсів для вивчення української, - Тарас Кремінь

В Україні існує понад 500 безкоштовних курсів, розмовних клубів та онлайн-ресурсів, які допоможуть оволодіти українською. Приєднатися до цих курсів можна у різних бібліотеках, університетах, освітніх центрах, інститутах післядипломної педагогічної освіти, інших навчальних закладах держави.

Про це повідомляє пресслужба Уповноваженого із захисту державної мови.

За словами Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя можливістю створити понад 500 регіональних мовних курсів завдячуємо появі місцевих мовних програм. 

Підписатись

“Регіональних програм з опанування української мови у нас близько 80. Фактично не залишилося областей, де немає обласної мовної програми. За виключенням міст-мільйонників – Харкова, Києва, Одеси, – в яких велика кількість мовних порушень, такі програми чи не в усіх обласних центрах. Місцеві громади вкладають реальні кошти для забезпечення роботи таких курсів з української мови.

На жаль, у нас досі немає державних мовних курсів, як це передбачено законом про мову. Ми почали активний діалог з Міністерством культури та інформаційної політики щодо необхідності якнайшвидше подати проєкт такої програми Уряду на затвердження. Будемо сподіватися на підтримку, бо це справді потрібно!” – зазначив він.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *