В Україні інклюзивне навчання організовано у понад 18 тисяч класів

v ukrayini inkljuzivne navchannja organizovano u ponad 18 tisjach klasiv f5c360a - В Україні  інклюзивне навчання організовано у понад 18 тисяч класів

Нині в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше дітей, ніж зараз.

6 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Підписатись

Зазначений розподіл забезпечить належний навчальний процес та навчання осіб з особливими освітніми потребами. Загалом Уряд розподілив 304,6 млн гривень.

Для розподілу та використання субвенції на 2023 рік на рівні громад буде застосовано чинний на сьогодні механізм: облдержадміністрації здійснюють розподіл субвенції між обласним бюджетом та бюджетами територіальних громад пропорційно кількості осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту у відповідних закладах освіти.

Водночас варто зауважити, що станом на 1 грудня 2022 року залишки зазначеної субвенції на рахунках місцевих бюджетів складали 373 млн гривень.

 За матеріалами – Децентралізація

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *