В Україні хочуть повернути офлайн-навчання

v ukrayini hochut povernuti oflajn navchannja 0454e76 - В Україні хочуть повернути офлайн-навчання

Українські школярі вже звикли до онлайн-навчання, але за словами нового міністра освіти та науки Оксена Лісового, таке навчання має суттєву нестачу, тому важливо якнайшвидше повернути учнів за парти.

За словами міністра, тривале навчання онлайн не сприяє соціалізації молоді. Підлітки позбавлені живого спілкування, що загрожує ризиком отримати покоління молоді, яка не соціалізувалась і не сформувала цілу низку навичок, які можна здобути лише в колективі.

Проблеми від онлайн-навчання мають і вчителі. Зокрема, це емоційне виснаження. Для багатьох педагогів стало справжнім випробуванням готуватися до щоденних онлайн-уроків і весь день сидіти біля екрана, намагаючись заволодіти увагою учнів.

Підписатись

"Тому наше завдання – якнайшвидше повернути дітей до шкіл там, де вирішена ситуація з безпекою", – зазначив Лісовий.

Поверненню дітей до класів також перешкоджають інфраструктурні проблеми, зокрема облаштування укриттів у школах, тому терміновим питанням є вирішення проблеми фінансування освітньої субвенції на їхнє облаштування.

Онлайн-навчання у будь-якому випадку залишиться. Принаймні, це єдина можливість отримувати знання для мешканців прифронтових територій, де через небезпеку учні не можуть відвідувати школу і для тих дітей, які виїхали за кордон, але продовжують навчання в українських школах. Їх на сьогоднішній день налічується від півмільйона до мільйона.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *