В Україні буде проведено основний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022

v ukrayini bude provedeno osnovnij etap mizhnarodnogo doslidzhennja jakosti osviti pisa 2022 504af39 - В Україні буде проведено основний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022

З 3 по 23 жовтня 2022 року Україна візьме участь в основному етапі міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022, про що зазначено у наказі МОН.

УЦОЯО повідомляє, що провідною галуззю дослідження буде математика, а додатковою інноваційною – креативне мислення. Порівняльне дослідження вперше проводитиметься в комп’ютерному форматі.

До вибірки увійшли ті заклади освіти, які визначила міжнародна агенція Westat. Результати PISA-2022 буде презентовано  світовій спільноті в грудні 2023 року. 

PISA –  унікальний проєкт, що дає змогу оцінити компетентності 15-річних учнів/студентів, які закінчують навчання в основній школі, із читання, математики та природничо-наукових дисциплін. Ці компетентності прямо не пов’язані з оволодінням шкільною програмою, водночас рівень їх сформованості засвідчує здатність учнів/студентів успішно навчатися й бути конкурентоздатними в сучасному інноваційному суспільстві – генерувати нові ідеї, розвивати власну систему знань, застосовувати її для вирішення актуальних, особистісно й суспільно значущих проблем.

Підписатись

УЦОЯО нагадує, що у квітні – травні 2021 року в 58 закладах освіти України було проведено пілотний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2022, де взяли участь понад 2,5 тисячі учнів і студентів, які пройшли комп’ютерне тестування з читання, математики, природничих наук, креативного мислення, а також взяли участь в анкетуванні, що у коментарях відзначили оригінальність і змістовність запропонованих завдань. З результатами тогорічного дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *