В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

v ukrayini bude isnuvati yedina elektronna sistema obliku doshkilnjat i shkoljariv 10109ca - В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.

Ведення документації буде здійснюватися з використанням програмно-апаратного комплексу "Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту."

Підписатись

У Міністерстві освіти і науки вказують, що перехід до електронної форми обліку шкільної документації, допоможе зменшити навантаження на педагогічний персонал та адміністрацію освітніх закладів.

"Відтепер буде існувати єдина електронна система обліку дітей, вихованців та учнів для усіх закладів освіти в Україні. На відміну від того, як це було раніше, коли облік проводили окремо у кожній територіальній громаді та не було узагальненого бачення ситуації в межах всієї країни. Завдяки такій обліковій системі будуть автоматично зводитися статистичні звіти про кількість дітей дошкільного і шкільного віку, вихованців та учнів, зокрема дітей, не охоплених навчанням", зазначають в МОН.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *