В Україні близько 25 тис. учителів не мають доступу до онлайн-викладання через відсутність техніки

v ukrayini blizko 25 tis uchiteliv ne majut dostupu do onlajn vikladannja cherez vidsutnist tehniki 1210f15 - В Україні близько 25 тис. учителів не мають доступу до онлайн-викладання через відсутність техніки

Близько 25 тисяч учителів в Україні не мають доступу до онлайн-викладання через відсутність персонального комп'ютерного пристрою, повідомив перший заступник міністра освіти і науки України Євген Кудрявцев.

"Із партнерами ми працюємо, щоб забезпечити дітей у прифронтових територіях гаджетами. Сьогодні вже понад 166 тис. девайсів доставлено дітям і вчителям у різних регіонах", – сказав він на форумі "Україна. Рік 2024" у неділю.

За словами заступника міністра, у 2024 році було засновано "коаліцію девайсів" для забезпечення 125 тис. гаджетів для дітей і вчителів із прифронтових територій, де є найбільша потреба. Він зазначив, що з цієї кількості 50 тис. уже зібрано, а до початку навчального року пристроями забезпечать усіх.

"Організація освітнього процесу – це виклик для вчителів. Учителі також у цьому переліку (на девайс – ІФ-У). У них має бути доступ до дітей. У нас є близько 25 тис. учителів, які не мають доступу до дітей онлайн через відсутність персонального девайса", – підсумував Кудрявцев.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *