В рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» доправлено понад 15 тисяч дитячих книжок

v ramkah blagodijnoyi akciyi ukrayinskim ditjam ukrayinsku knigu dopravleno ponad 15 tisjach ditjachih knizhok 13eb2f8 - В рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» доправлено понад 15 тисяч дитячих книжок

У Черкаську та Харківську області доправили понад 15 тисяч книжок в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу».

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в Телеграмі.

"Також днями доїхало ще чимало книг до українського навчального центру «Лелека» у місті Оснабрюк, що у Німеччині. Наразі в активній фазі підготовки до відправлення літератури до Рівненщини, Одещини, Миколаївщини та Запоріжжя", – йдеться у повідомленні.

v ramkah blagodijnoyi akciyi ukrayinskim ditjam ukrayinsku knigu dopravleno ponad 15 tisjach ditjachih knizhok 00f0684 - В рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» доправлено понад 15 тисяч дитячих книжок

Благодійна акція «Українським дітям – українську книгу» реалізується Держкомтелерадіо спільно з Офісом Президента, Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством закордонних справ.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *