В окупованому Мелітополі погодилися працювати менше ніж 10% освітян

v okupovanomu melitopoli pogodilisja pracjuvati menshe nizh 10 osvitjan 4eebb19 - В окупованому Мелітополі погодилися працювати менше ніж 10% освітян

З 2800 співробітників відділу освіти в Мелітополі погодились співпрацювати з окупантами 260-270. Точної кількості освітян немає, бо дехто погодився працювати на окупантів, але коли отримали першу російську зарплату, виявили бажання повернутися в українську систему освіти. Про це  заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує "Дом".

"Варто також зазначити, що з цих людей переважна більшість  — технічні працівники, а не освітяни. Я б рекомендував батькам не відпускати дітей до російських шкіл  — це небезпечно. Ми чітко бачимо по тих терактах, які робила Росія в Україні, діти й жінки для них нічого не означають. Тому ми намагаємось налаштувати процес, щоб освіта була в онлайн-форматі", — сказав мер міста. 

Він додав, що понад 40% школярів виїхало з Мелітополя, але 60% дітей бажають продовжувати онлайн-навчання за українською програмою.

Фото: Іван Федоров. Facebook

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *