В одному ряду з класиками: Українські артисти в шкільній програмі

v odnomu rjadu z klasikami ukrayinski artisti v shkilnij programi 7c37e8c - В одному ряду з класиками: Українські артисти в шкільній програмі

У шкільній програмі для українських школярів багато змін. Вже зараз в одному ряду з класиками Лесею Українкою та Тарасом Шевченком можна побачити сучасних артистів естради і телебачення.

Про це пише odnaminyta.com

Сучасні українці живуть у справді історичні часи, коли на очах усього світу борються за свою свободу, незалежність та світле майбутнє. Все починається з освіти, тому вже зараз готуються зміни до навчальних програм по таким дисциплінам, як історія України, всесвітня історія, зарубіжна література та захист Вітчизни. Як мінімум, діти більше не вивчатимуть роман “Війна і мир”, написаний російським письменником Львом Толстим, на що безсумнівно вплинуло повномасштабне російське вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

Підписатись

До цих подій у батьківських групах та чатах активно обговорювалося попадання до шкільної програми сучасних українських артистів, яких проходять другокласники у рамках предмету “Я вивчаю світ”. У робочому зошиті одне із завдань — назвати українців, зображених на фото, і серед них поряд із класиками української літератури Тарасом Шевченком та Лесею Українкою зобразили виконавців Надю Дорофєєву та Діму Монатіка.

 

v odnomu rjadu z klasikami ukrayinski artisti v shkilnij programi b249c84 - В одному ряду з класиками: Українські артисти в шкільній програмі

 

Також відомо, що на сторінках хрестоматії української літератури для учнів 1-2 класів можна знайти пісню Тіни Кароль “Україна – це ти”.

 

v odnomu rjadu z klasikami ukrayinski artisti v shkilnij programi 54ab0ae - В одному ряду з класиками: Українські артисти в шкільній програмі

 

Не залишилися поза увагою Міністерства освіти такі відомі особи, як волонтер та телеведучий Сергій Притула, шоумен Володимир Остапчук, покійний співак Кузьма Скрябін, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, легендарна актриса Ада Роговцева.

Користувачі Мережі не втомлюються сперечатися на цю тему, одні вважають це нормальним, оскільки у сучасних дітей свої кумири, а інші нещадно критикують такі нововведення в шкільній програмі, називаючи їх неприпустимими.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *