В Мелітополі російські хакери намагаються заблокувати українське дистанційне навчання

v melitopoli rosijski hakeri namagajutsja zablokuvati ukrayinske distancijne navchannja e1d637e - В Мелітополі російські хакери намагаються заблокувати українське дистанційне навчання

Загарбники намагаються заблокувати українське дистанційне навчання та здійснюють хакерські атаки на сайти освіти Мелітополя, де у режимі онлайн навчаються школярі.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров,

“Вони намагаються заблокувати дистанційне навчання, яке ми розпочали для наших дітей. Вони намагаються здійснити хакерські атаки на сервери та покласти нашу платформу, де 14 000 дітей навчаються онлайн щодня. Але їм це не вдається”, – сказав Федоров.

Він нагадав, що загарбники 5 шкіл міста використовують як військові бази і казарми.

“Там перебувають не вчителі і не йде навчальний процес, а військові бази росіян та склади боєприпасів. Наприклад, 16 школа – там розміщені казарми. Наші партизани знищили одну таку базу”, – сказав міський голова.

При цьому Федоров додав, що військові рф обходять шкільні класи та не випускають дітей на вулицю на перервах.

“Сьогодні вранці нам повідомили, що російські військові обходять класи, що не випускають дітей зі школи навіть на перервах, і повністю контролюють навчальний процес. Діти часто чують лайку між вчителями та солдатами, а на кожній перерві чують лише гімн росії”, – сказав він.

За словами мера, це свідчить про те, що головним завдання загарбників є не навчання, а пропаганда.

Федоров додав, що кількість охочих навчатися дистанційно за українською програмою збільшується, а в школах на ТОТ спостерігається зворотна динаміка.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *