В межах реалізації проєктів ECHO4SCHOOLS-UA та «Відновлення шкіл в Україні» планується відновлення та модернізація понад 100 шкіл

v mezhah realizaciyi proyektiv echo4schools ua ta vidnovlennja shkil v ukrayini planuyetsja vidnovlennja ta modernizacija ponad 100 shkil 046721c - В межах реалізації проєктів ECHO4SCHOOLS-UA та «Відновлення шкіл в Україні» планується відновлення та модернізація понад 100 шкіл

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) та Офісом Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (UNOPS) планує реалізацію двох проєктів відновлення шкіл – ECHO4SCHOOLS-UA та «Відновлення шкіл в Україні», в рамках яких передбачено відремонтувати та модернізувати понад 100 шкіл в 14 областях України.

Реалізація проєктів здійснюється за сприяння Першої Леді Олени Зеленської.

Як зауважив Віцепрем'єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, однією з необхідних умов для повернення українців додому є відновлення та оснащення освітньої інфраструктури. Особливий акцент в обох проєктах зроблено на покращенні безпечності інфраструктури, зокрема шляхом ремонту та необхідного оснащення бомбосховищ.

Проєктом «ECHO4SCHOOLS-UA: Ремонт/модернізація шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах», що реалізується ПРООН, передбачено здійснення поточних ремонтів понад 50 шкіл у 10 областях України. Бюджет проєкту складає 14 мільйонів євро.

Підписатись

Проєктом «Відновлення шкіл в Україні», що реалізується UNOPS, передбачено проведення поточних ремонтів шкіл в 4 областях: Київській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Бюджет проєкту складає 20 мільйонів євро.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *