В 75% шкіл та 55% дитячих садків облаштовані укриття

v 75 shkil ta 55 ditjachih sadkiv oblashtovani ukrittja aefa973 - В 75% шкіл та 55% дитячих садків облаштовані укриття

З метою забезпечення повноцінного та безпечного освітнього процесу в Україні триває процес облаштування укриттів в закладах освіти. Наразі 75% шкіл та 55% дитячих садочків мають укриття. Про це повідомив заступник міністра освіти Андрій Вітренко в ефірі телемарафону.

“У нас приблизно 65% закладів освіти обладнано укриттями, і розміститися там може приблизно 56% учасників освітнього процесу. По ланках найкраща ситуація у закладах професійно-технічної освіти – 95% закладів обладнано укриттями. 94% – це заклади фахової, передвищої та вищої освіти. Школи – 75%. І, на жаль, садочки відстають у цьому показнику – це лише 55% садочків”, – наголосив Андрій Вітренко.

Він зауважив, що наразі держава виділила окрему субвенцію для забезпечення і додаткового облаштування укриттів – це 1,5 млрд гривень, була ухвалена постанова про її розподіл. Наразі кошти вже надходять до місцевих бюджетів, які мають спрямувати їх на облаштування укриттів в тих закладах освіти, де вони відсутні.

Підписатись

“Я впевнений, що за цей період, який залишився до початку 1 вересня, регіональні влади зроблять все можливе для того, щоб 1 вересня діти могли навчитися очно в закладах освіти”, – зазначив він.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *