Юний черкаський піаніст здобув перемогу у міжнародному конкурсі Piano Forte Greatfest2024

junij cherkaskij pianist zdobuv peremogu u mizhnarodnomu konkursi piano forte greatfest2024 5fd0540 - Юний черкаський піаніст здобув перемогу у міжнародному конкурсі Piano Forte Greatfest2024

Здобув перемогу на міжнародному конкурсі піаністів Piano Forte Greatfest 2024 та привіз в Черкаси визначні трофеї – три дипломи лауреата (номінація «Інструментальне фортепіано») юний піаніст Черкаської ДМШ №1 імені М.В. Лисенка – Марк Луцький, повідомляє Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Конкурс проходив в Туреччині, Польщі та Україні. Від міжнародного журі були представники: Туреччини (Анкара) та Польщі (Краків). Серед поважних членів журі: Маріуш Кошнік, диригент оркестру, Німеччина-Польща; Хусейн Муратогли, піаніст, директор "Музична компанія", Туреччина; Рапіта Оксана, піаністка, професор, завідувачка кафедри спеціального фортепіано Національної Музичної Академії.

Підписатись

Наш піаніст отримав 1 місце за виконання твору Баха, а також 1 місце за твір Ліста і 1 місце – твір Бетховена.
Блискуча перемога Марка Луцького – це і перемога його викладачки Людмили Львівни Дубінської, це і перемога Черкаського краю, це і перемога нашої України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *