Цифрові лабораторії Labdisc для шкільних предметів

Поява парадигми STEM суттєво позначилася на траєкторії сучасної освіти. Тепер акцент робиться на засвоєнні практичних навичок: уміння проводити самостійні експерименти та дослідження, а також уміння проводити вимірювання різних показників за допомогою вимірювальних інструментів та розвиток здібностей до аналізу — все це входить до шкільної програми.

Оскільки навчання все більше залежить від допоміжних цифрових засобів обробки інформації, сучасні STEM-технології мають бути включені до освітнього процесу якомога раніше.

Цифрова лабораторія — один із прикладів таких технологій. Це високотехнологічний електронний прилад, який використовується для зчитування, запису, цифрової обробки та візуалізації результатів вимірювань, які проводяться під час експериментів та дослідницьких лабораторних робіт.

Цифрові лабораторії допоможуть учням зробити таке:

  • ставити різноманітні наукові експерименти;
  • виконувати дослідницькі завдання;
  • вести пізнавальну активність;
  • пробудити зацікавленість до природничо-наукових предметних областей.

Крім моніторингу показань, удосконалене програмне забезпечення значно полегшить учням такі дії, як ведення наукового журналу спостережень та проведення поглибленого аналізу на основі отриманих даних.

Портативні цифрові лабораторії Labdisc

Labdisc — напрочуд легкий і компактний прилад, який пропонує паралельні реальні наукові процеси та пов’язує основні наукові концепції реального світу. Це портативне STEM-рішення для навчання з 15 бездротовими датчиками, вбудованими в один компактний пристрій — революція в науці з точки зору зручності, вартості та простоти використання.

Багатофункціональна портативна лабораторія у учнiв на долоні

У Labdisc використовується бездротовий, компактний реєстратор даних Labdisc для кожної галузі науки, з 15 вбудованими датчиками. Він міститься на долоні учня. Час автономної роботи до 150 годин робить його практичним інструментом як у класі, так і поза ним. Ідеальне рішення для довгострокових експериментів, таких як зростання рослин, зміна погоди та забруднення навколишнього середовища. Завжди готовий до роботи прилад із нульовим часом налаштування, автоматичним тестуванням та калібруванням датчиків — максимізує цінний лабораторний час.

Вбудовані унікальні зонди та функції

Велика кількість високоякісних датчиків Labdisc відкриває двері для навчання на основі досліджень у різних галузях науки, включаючи: біологію, хімію, фізику, екологію та географію. Унікальні функції включають GPS-зонд, який використовує GPS для відображення значень датчиків у вигляді шару на карті Google.

Labdisc використовує Bluetooth-зв’язок між реєстратором даних та комп’ютером, з однією бездротовою передачею даних для 14 датчиків, зменшуючи радіоперешкоди та усуваючи необхідність у дорогих передавачах.

Датчики Labdisc забезпечують неперевершене співвідношення ціни та якості порівняно з будь-яким іншим комплектом з такою самою кількістю датчиків. Такі функції, як дисплей, клавіатура, пам’ять і дуже тривалий термін служби батареї, уможливлюють автономний збір даних без необхідності інвестицій у комп’ютер.

Підтримувані платформи: автономний режим, PC, MAC, iPad, Android, Linux.

Портативні цифрові лабораторії Labdisc відчиняють двері для навчання на основі досліджень у загальних галузях науки. З науковою лабораторією STEM ви можете взяти науковий клас із собою куди завгодно. Labdisc допомагає учням спілкуватися та займатися наукою, де б вони не знаходилися.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *