Триває збір учительських історій для Global Teacher Prize Ukraine

trivaye zbir uchitelskih istorij dlja global teacher prize ukraine 4180842 - Триває збір учительських історій для Global Teacher Prize Ukraine

Національна премія «Global Teacher Prize Ukraine» існує для вчителів-змінотворців, які зробили вагомий внесок у професію. Громадська спілка «Освіторія» започаткувала премію у 2017 році після підписання меморандуму з Varkey GEMS Foundation. Нагорода існує для того, щоб відзначити важливість педагогів і той факт, що їхні зусилля в усьому світі гідні визнання на найвищому рівні.

У 2022 році, після повномасштабного вторгнення, організатори вирішили змінити формат премії і тепер збирають історії про вчителів. Торік премія відзначала українських освітян за хоробрість та незламність під час великої війни та у підсумку випустила про них збірку «Жити, щоб навчати». Але досвід минулого року показав: багато історій ще не розказано.

Підписатись

Саме тому цього року премія продовжує збір історій! Він триватиме до 1 серпня на сайті Global Teacher Prize Ukraine. Заповнити форму та розказати історію про вчителя може як сам педагог, так і його колеги, учні або їхні батьки — жодних обмежень!

Частина зібраних історій буде опублікована на сайтах globalteacherprize.org.ua та osvitoria.media, у соцмережах премії та ГС «Освіторія», а також на майданчиках інформаційних партнерів. Крім цього, до Дня вчителя у телевізійному форматі Global Teacher Prize Ukraine презентує історії вчителів, аби віддячити їм за працю та надихнути на нові звершення.

Зараз учителі важливі як ніколи. Вони продовжують навчати під обстрілами, чинити опір в окупації, відновлювати освіту на звільнених територіях. Ці старання мають бути поміченими, почутими та побаченими. Саме тому так важливо продовжувати розповідати їхні історії.

Подякуй учителю – розкажи його історію! 

Встигни долучитися за посиланням!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *