Трансформація 100 майстерень у профтехах: передбачено 500 млн гривень на 2024 рік

transformacija 100 majsteren u proftehah peredbacheno 500 mln griven na 2024 rik 2294fcb - Трансформація 100 майстерень у профтехах: передбачено 500 млн гривень на 2024 рік

У держбюджеті на 2024 рік передбачено 500 мільйонів гривень на трансформацію профтехів України. Планується створення 100 навчально-практичних центрів (майстерень) на базі закладів професійної освіти, що будуть оснащені сучасним обладнанням та покращать підготовлення студентів за професіями, що мають найбільший попит для відбудови країни.

Для отримання коштів на створення майстерень заклади професійної освіти мають  довести готовність до відкриття навчально-практичних центрів та співпраці з бізнесами. Для цього профтехи будуть змагатися у прозорому конкурсі.

Підписатись

Навчально-практичні центри будуть створені за різними профілями: від сільськогосподарських і ремонтних до дизайну одягу та приготування їжі. У таких майстернях навчатися зможуть як учні після 9, 11 класів, так і дорослі — ветерани, внутрішньо переміщені особи, а також усі, хто хоче отримати нову професію.

Профтехи визначатимуть конкретний профіль спільно із місцевою владою та бізнесом, зважаючи на потреби регіону. У межах конкурсу вони, зокрема, надаватимуть прогноз впливу від відкриття центру на розвиток регіону.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *