Топ незвичних професій майбутнього

top nezvichnih profesij majbutnogo e40b254 - Топ незвичних професій майбутнього

Відповідно до прогнозів McKinsey Global Institute до 2030 з’являться нові професії, яких раніше не існувало, що займатимуть 8-9% професій із загальної кількості затребуваних на ринку праці. 10 найнезвичніших варіантів потрапили до нашої добірки.

Спеціаліст із видалення цифрових даних

Наразі інтернет супроводжує життя кожної людини, й знає про неї всю інформацію. Всі дані, що публікуються в мережі, можуть залишитися там назавжди. Тому для видалення неактуальних публікацій, незручних фото чи особистої інформації знадобиться спеціаліст із видалення цифрових даних.

Космічний екскурсовод

У далекому майбутньому може з'явитися такий варіант дозвілля, як космічний туризм, над чим наразі активно працюють компанії Virgin Galactic і SpaceX. Очікується, що люди зможуть купувати квитки за межі Землі так само просто, як гарячі тури в Єгипет. Для подорожей космічними просторами знадобиться космічний екскурсовод, який під час польоту розповідатиме про гравітацію, планети, супутники й історію дослідження космосу.

Дата-детектив

Для оптимізації інформації, що потрапляє до мережі, з метою отримання від неї максимальної користі, ц майбутньому бізнесу може знадобитися дата-детектив, який обслуговуватиме клієнтів, відстежуючи й аналізуючи всі можливі дані про них.

Менеджер дронів
Наразі безпілотними отримали широке застосування. Їх використовують не лише для зйомок та досліджень місцевості, а й виконання завдань у зонах бойових дій. У майбутньому такі пристрою можуть застосовуватися для доставки посилок та товарів. Для здійснення запуску, технічного обслуговування, керування й відстежування маршруту польотів знадобиться новий спеціаліст – менеджер дронів.

Керівник автоматизації

Відповідно до висновків доповіді Всесвітнього економічного форуму “The Future of Jobs 2020”,  автоматизація призведе до втрати 85 млн робочих місць до 2025 року. В той самий час керувати процесом має людина – керівник автоматизації, який застосовуватиме знання з області штучного інтелекту й робототехніки ефективної автоматизації процесів і розробки потрібних машин.

Юрист з інтернет-права

В кіберпросторі постійно зростає кількість злочинів і правопорушень.  Для врегулювання відносин у віртуальному просторі, зокрема й у соцмережах знадобиться спеціаліст юрист з інтернет-права.

Підписатись

Спеціаліст із гейміфікації

Гейміфікація — це впровадження ігрових механік у неігрові процеси. У бізнесі гейміфікація допомагає робити взаємодію з компанією цікавою, тому її використовують для залучення й утримання не лише клієнтів, а й співробітників. Тому незабаром знадобиться новий спеціаліст із гейміфікації, завданням якого буде зацікавити та розважити клієнтів чи працівників за допомогою інтерактивів, що базуються на знаннях про психологію та поведінку людей і зібраних про них даних.

Стратег способу життя

Сучасні гаджети, цифрові за стосунки постійно накопичують інформацію про здоров’я людей. Розібратися з цією купою даних допоможе стратег способу життя, який здійснюватиме аналіз індивідуальних показників людини та на їх основі розроблятиме дієту, програму тренувань і загалом формуватиме ваш спосіб життя. 

Консультант із цифрових валют

Зі стрімким зростанням інтересу до криптовалют, таких як Bitcoin, Litecoin та Ethereum, інвестори тепер мають величезні можливості, але й ризикують потенційно більше, адже ці фінансові інструменти поки не є регульованими. Консультант із цифрових валют пояснюватиме людям, що відбувається на ринку цифрової валюти, та буде радити, як інвестувати свої гроші з найбільшою вигодою і з найменшими ризиками.

Менеджер із проєктування розумних домівок

Зростання попиту на інновацію «Розумний дім» призведе до необхідності залучати відповідних спеціалістів, зокрема менеджера із проєктування розумних домівок, який допомагатиме будувати їх з нуля або займатиметься модернізацією готових будинків усіма можливими сучасними технологіями.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *