Студенти-ВПО та мешканці особливо небезпечних територій зможуть перевестися на «бюджет»

studenti vpo ta meshkanci osoblivo nebezpechnih teritorij zmozhut perevestisja na bjudzhet 3c9d2ae - Студенти-ВПО та мешканці особливо небезпечних територій зможуть перевестися на «бюджет»

Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій анонсувало, що студентам з-поміж внутрішньо переміщених осіб і тих, хто проживає на особливо небезпечних територіях, держава надасть можливість перевестися на навчання за рахунок коштів державного бюджету.

В Мінреінтеграції наголосили, що це стосується здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, які були зараховані до закладів у минулих роках на комерційні місця.

Відповідний проєкт постанови розробило Міністерство освіти і науки з урахуванням пропозицій Мінреінтеграції. Зокрема, дію постанови розширили на тих студентів, що вимушено залишаються на тимчасово окупованих територіях.

Мінреінтеграції оновило перелік територіальних громад, що розташовані в зонах проведення бойових дій або які перебувають у тимчасовій окупації. Станом на 26.08.2022 року до переліку входять 330 громад з-поміж 9 областей: Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (9), Луганської (37), Запорізької (60), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *