Створення інклюзивного освітнього середовища в умовах війни

stvorennja inkljuzivnogo osvitnogo seredovishha v umovah vijni 4e5ef2a - Створення інклюзивного освітнього середовища в умовах війни

Відбулася робоча група з питань розроблення Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на 2023-2030 роки, на якій обговорювались заходи до кожного із завдань стратегії з метою імплементації їх у Плані заходів із реалізації Стратегії на 2023-2024 роки. 

Як наголосив заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, що станом на початок 2023 року в Україні інклюзивне навчання організовано для 35 тис. учнів, працює понад 25 тис. інклюзивних класів, що значно менше, ніж п’ять років тому.Однак повномасштабна війна в Україні внесла корективи, що вимагає від шкіл швидко  пристосуватися до індивідуальних потреб учнів та адаптовувати діяльність до викликів, пов'язаних із безпекою, воєнним станом, вимушеним переміщенням громадян на безпечні території, руйнуваннями інфраструктури тощо. У зв’язку з цим існує нагальна потреба завершити розроблення Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на 2023 – 2030 роки.

Підписатись

Робота над розробленням Стратегії здійснюється на основі методології стратегічного планування та моніторингу, специфічних характеристик умов життя, потреб жінок і чоловіків, циклу розроблення політики тощо. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *