Стартує освітній онлайн-курс для дівчат «Урбаністика»

startuye osvitnij onlajn kurs dlja divchat urbanistika 61e3842 - Стартує освітній онлайн-курс для дівчат «Урбаністика»

З 2 вересня розпочався відбір учасниць освітнього онлайн-курсу «Урбаністика», у межах якого будуть розроблені проєкти для відбудови зруйнованих українських міст, який триватиме до 30 вересня 2022 року. 50 кандидаток, що потраплять до проєкту, протягом чотирьох місяців здобуватимуть практичні та теоретичні знання із планування та розвитку міських територій.

Для участі у курсі дівчата віком від 15 до 22 років мають виконати відбіркове завдання, що розміщено за посиланням.

Підписатись

Онлайн-курс міститиме тематичні зустрічі та відкриті лекції. Наприкінці курсу журі визначить 10 найкращих ідей, які організатори передадуть на перевірку та якісне доопрацювання спеціалістам із містобудування та архітектури, що допоможе зробити містобудівні проєкти реалістичними та придатними для відтворення. Готові проєкти запропонують на розгляд місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесу, міжнародним фондам та організаціям, які інвестують у розвиток України. 

Даний проєкт ставить за мету надання можливості дівчатам та жінкам брати участь в процесі планування сучасних міст, що мотивуватиме молодь залишатися в Україні та докладати зусиль для відбудови держави.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *