Стартує навчання з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки

startuye navchannja z pitan psihichnogo zdorovja ta psihosocialnoyi pidtrimki 61db904 - Стартує навчання з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки

Міністерство освіти і науки України за підтримки ЮНЕСКО та уряду Японії запроваджує курс підвищення кваліфікації практичних психологів закладів освіти з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах збройного конфлікту.

Навчання в межах програми «Зміцнення потенціалу практичних психологів закладів освіти» стартує 10 липня 2023 року і проходитиме у два етапи.

Перший етап передбачає підготовку тренерів, які після успішного його завершення отримають відповідний сертифікат. На другому етапі сертифіковані тренери координуватимуть навчання приблизно 15 000 практичних психологів закладів освіти з усієї України. Навчання здійснюватиметься в онлайн-форматі за підтримки видавництва «Ранок».

Практичні психологи матимуть змогу опанувати нові навички, поділитися власним досвідом, дізнатися про інструменти й матеріали, передбачені міжнародними стандартами, що сприятиме посиленню їхньої спроможності ефективно реагувати на виклики сьогодення.

Источник

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Я із задоволенням поділюся з вами відгуком про ворожку Марію, яка допомогла моєму чоловікові подолати фінансову кризу і повернути свій бізнес на шлях успіху. Її інтуїція, мудрість і професіоналізм надали нам неймовірну підтримку у важкі часи.

  Коли мій чоловік зіткнувся із серйозними проблемами в бізнесі, ми були відчайдушними і не знали, куди звернутися. Саме тоді ми почули про Марію від кількох довірених друзів. Ми вирішили спробувати і проконсультуватися з нею, і це стало одним із найкращих рішень, які ми могли прийняти.

  Від самого початку Марія виявила щирий інтерес до нашої ситуації та прислухалася до наших занепокоєнь. Її здатність зрозуміти і побачити глибину проблеми була вражаючою. Вона провела детальний аналіз ситуації, використовуючи свої навички ворожіння, і дала нам цінні поради, які ми ніколи не забудемо.

  Марія запропонувала нам не тільки конкретні дії, які потрібно зробити, а й надихнула нас внутрішньою впевненістю та оптимізмом. Її слова були стимулом для нашої мужності та рішучості, щоб впоратися з усіма труднощами, які стояли перед нами.

  Через деякий час ми почали бачити результати наших дій. Наш бізнес почав поступово відновлюватися, і ми знову відчули впевненість у своїх силах. Марія справжня професіоналка, і її інтуїтивні підказки допомогли нам подолати всі труднощі на шляху до успіху.

  Крім того, я хотів би зазначити, що Марія надала нам не тільки допомогу у фінансових аспектах, а й психологічну підтримку. Її здатність проникнути в суть проблеми і нашого емоційного стану допомогла нам зберегти спокій і віру в себе.

  Загалом, я щиро рекомендую Марію як ворожку, яка не тільки допоможе вам вирішити поточні проблеми, а й надихне вас на подальший успіх. Її талант і досвід допомогли нам вийти з фінансової кризи і знову запалити вогонь підприємництва. Ми вдячні їй за її допомогу і з нетерпінням чекаємо можливості знову звернутися до неї в майбутньому.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *