Стартував проєкт «Знахідники», покликаний допомогти педагогам та школам знаходити одне одного

startuvav proyekt znahidniki poklikanij dopomogti pedagogam ta shkolam znahoditi odne odnogo 34de73a - Стартував проєкт «Знахідники», покликаний допомогти педагогам та школам знаходити одне одного

На платформі rabota.ua з’явився спеціальний розділ «Знахідники», що допоможе керівникам закладів освіти посилити шкільний педагогічний склад, а педагогам забезпечить додатковий заробіток.

Проєкт створено у партнерстві ГО «Освіторія», Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та rabota.ua, метою якого є забезпечення сталості та неперервності освітнього процесу для усіх його учасників, зокрема допомога школам та вчителям знайти одне одного.

В умовах війни багатьом закладам освіти бракує кваліфікованих педагогів для викладання дистанційно й на часткову зайнятість. В той самий час вчителі, які втратили роботу через війну та з ТОТ, не завжди мають можливість продовжити викладати в своїх школах.

Підписатись

Подати запит на залучення вчителя-предметника для певних класів чи психолога для викладання як офлайн у школі, так і онлайн керівники закладів освіти можуть через спеціальну форму для звернень. Усі запити одразу публікуються на платформі rabota.ua, тому освітяни одразу можуть відгукнутися на релевантні вакансії.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *