Стартувала основна сесія ЄВІ/ЄФВВ

startuvala osnovna sesija yeviyefvv e74ffa7 - Стартувала основна сесія ЄВІ/ЄФВВ

Стартувала основна сесія магістерських вступних випробувань, яка проходитиме 23 червня – 21 липня в Україні та у 12 містах дев’яти  європейських країн. З міркувань безпеки заборонено розголошувати інформацію щодо місця та часу проведення тестування, про що наголошують в УЦОЯО.

Тестування проходитимеу дві зміни:

  • перша – з 10:00;
  • друга – з 15:00 за київським часом у всіх країнах. 

З інформацією про початок тестування за місцевим часом у певній країні можна ознайомитись за посиланням. 

Допуск учасників до пунктів проведення тестувань розпочнуть за 30 хв. і припинять за 10 хв. до початку випробувань.

Для допуску до пунктів проведення тестувань потрібно пред’явити екзаменаційний листок та оригінал документа, що посвідчує особу / його цифровий аналог у додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія». Якщо є змога, рекомендуємо мати роздруковане запрошення-перепустку. 

Підписатись

Учасники тестування можуть взяти із собою ручку й за бажанням пляшечку питної води. Паперові чернетки будуть надані кожному учаснику / кожній учасниці в аудиторії тестування.

Увага! Якщо учасник / учасниця запізниться або при вході до пункту проведення тестувань не пред’явить документа, що посвідчує особу, –  його / її не допустять до участі в ЄВІ / ЄФВВ. 

В УЦОЯО рекомендують учасникам під час проходження ЄВІ / ЄФВВ уважно послухати вступну промову інструктора; якщо потрібна допомога / роз’яснення щодо функцій тестувальника ‒ звертатися до інструктора; у разі надзвичайної ситуації / оголошення повітряної тривоги ‒ дотримуватися вказівок персоналу пункту проведення тестування. 

Протягом часу, відведеного на виконання завдань ЄВІ / ЄФВВ, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці речі, що не передбачені процедурою проведення тестування. Їх учасники мають залишити в спеціально відведеному місці в аудиторії.  

Якщо з поважних причин учасник / учасниця не зможе взяти участі в основній сесії НМТ, він / вона може протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно подати заяву щодо участі в додатковій сесії до того регіонального центру оцінювання якості освіти, на території якого розміщено заклад освіти, який зареєстрував вступника на основну сесію. 

Додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, пункти тестування не створюватимуть за кордоном. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *