Сьогодні учні понад 7 тис. шкіл повернулися до навчання, натомість учні понад 2 тис. шкіл пішли на тижневі осінні канікули

sogodni uchni ponad 7 tis shkil povernulisja do navchannja natomist uchni ponad 2 tis shkil pishli na tizhnevi osinni kanikuli 3434b91 - Сьогодні учні понад 7 тис. шкіл повернулися до навчання, натомість учні понад 2 тис. шкіл пішли на тижневі осінні канікули

Сьогодні учні понад 7 тис. шкіл повернулися до навчання після осінніх канікул. Натомість на тижневий відпочинок пішли учні столичних шкіл та деяких шкіл в областях. Загалом із 31 жовтня до 6 листопада осінні канікули триватимуть у 2 тис. 234 школах.

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Підписатись

Також у 3 тис. 671 ЗЗСО осінні канікули перенесено на зимовий період, що становить понад 28% від загальної кількості шкіл.

Канікули є обов'язковим компонентом освітнього процесу. Остаточне рішення про відпочинок учнів приймає педрада, яке затверджує наказом директор школи.

«Попри перешкоди ми продовжуємо освітній процес, який, зокрема, передбачає і відпочинок для здобувачів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *