Сьогодні починаються онлайн-дискусії у межах «Фестивалю думок»

sogodni pochinajutsja onlajn diskusiyi u mezhah festivalju dumok 5c9e248 - Сьогодні починаються онлайн-дискусії у межах «Фестивалю думок»

5-8 вересня в онлайн-форматі відбудеться “Фестиваль думок”, у межах якого передбачені дискусії на суспільно важливі теми.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. Фестиваль думок започаткований в Україні у 2017 році та щорічно об’єднує експертів та громадських діячів навколо відкритих дискусій на актуальні теми. Цього року захід проходитиме в онлайн-форматі.

У МОН поінформували, що теми обговорення “Фестивалю думок” будуть цікаві активній молоді, освітянам, історикам, соціологам, працівникам сфери культури.

Дискусії відбуватимуться щоденно з 17:00 до 18:30.

Сьогодні, 5 вересня, пройде дискусія для молоді та молодіжних працівників на тему “Молодь і війна: як страх перетворити на силу?”. Реєстрація на дискусію.

6 вересня відбудеться дискусія для культурних активістів, освітян, журналістів, представників громадських організацій “Чому і кому потрібен театр під час війни?”. Реєстрація на дискусію.

7 вересня  відбудеться дискусія для вчителів, студентів, представників медіа, істориків, психологів, культурологів, громадян, зацікавлених у вивченні історії України та пошуку інформації про репресованих родичів “Чому після Пушкіна приходять “пушки”?”. Реєстрація на дискусію.

8 вересня – дискусія для людей, які цікавляться історією Луганської області, а також для істориків, культурних діячів, представників медіа “Луганське перекотиполе. Люди, яких втрачав степовий край". Реєстрація на дискусію.

Організаторами “Фестивалю думок” є Благодійна організація “Благодійний фонд “Восток SOS” у партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo та при фінансовій підтримці ESTDEV – Estonian Centre for International Development.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *