Сьогодні Національному університету “Києво-Могилянська академія” виповнилося 407 років

sogodni nacionalnomu universitetu kiyevo mogiljanska akademija vipovnilosja 407 rokiv 9a7c79c - Сьогодні Національному університету "Києво-Могилянська академія" виповнилося 407 років

15 жовтня 2022 року виповнюється 407 років з дня заснування одного з найвідоміших вищих навчальних закладів України – Києво-Могилянської академії

Про це повідомило видання "Українська правда".

Історія Національного університету "Києво-Могилянська академія" дуже тісно пов'язана з історією України. Академія майже ніколи не була осторонь політичних процесів у країні: вона була заснована у часи Гетьманщини, закрита за часів радянської влади й відновлена через рік після здобуття Україною незалежності.

Підписатись

Студенти та викладачі Могилянки брали участь у двох Майданах та постійно відстоюють свої права і не бояться критикувати міністрів освіти. Зокрема зараз велика кількість студентів перебуває в лавах ЗСУ, боронячи Україну проти російських загарбників.

Також пізніше в facebook-сторінці "Спудейського вісника" було опубліковане відео із підписаним снарядом для російської армії від Києво-Могилянської академії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *