Швеція виділила кошти на відновлення й відбудову освітньої інфраструктури в Україні

shvecija vidilila koshti na vidnovlennja j vidbudovu osvitnoyi infrastrukturi v ukrayini 0adea53 - Швеція виділила кошти на відновлення й відбудову освітньої інфраструктури в Україні

В рамах Програми екстреної допомоги Україні від ЮНЕСКО Швеція виділила понад 6,5 млн доларів на відновлення й відбудову освітньої інфраструктури в Україні — спорудження укриттів у дитячих садках і школах.

Завдяки програмам ЮНЕСКО в Україні у співпраці зі Швецією та іншими партнерами вдасться забезпечити комплексне відновлення освітньої інфраструктури:

  • відновити пошкоджені та зруйновані дитячі садки в регіонах, що постраждали найбільше;
  • забезпечити водопостачання та санітарно-гігієнічні умови;
  • обладнати навчальні приміщення необхідними меблями;
  • побудувати або облаштувати укриття відповідно до вимог безпеки й потреб у зимовий період;
  • підтримати створення інклюзивних просторів, а також обладнати приміщення, де діти, вчителі й вихователі матимуть доступ до психосоціальної підтримки та фізичної активності.

Підписатись

Як зауважив перший заступник міністра освіти і науки України Євген Кудрявець, безпечне освітнє середовище є пріоритетом для системи освіти. З цією метою МОН співпрацює з ЮНЕСКО задля досягнення найкращих результатів та ставить у пріоритет створення умов для безпечного повернення до очного навчання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *