Що робити вчителю, якщо тривога пролунала під час дистанційного навчання: відповідь МОН

shho robiti vchitelju jakshho trivoga prolunala pid chas distancijnogo navchannja vidpovid mon 9d31132 - Що робити вчителю, якщо тривога пролунала під час дистанційного навчання: відповідь МОН

Якщо повітряна тривога пролунала під час дистанційного уроку, вчителю необхідно перервати навчання і перейти в більш безпечне місце. Про це наголосив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

«Що робити вчителю, який веде урок дистанційно, і в нього почалася тривога, а у дітей в класі ні? Звісно, перервати заняття та йти до укриття. Якщо є можливість продовжити заняття зі сховища — чудово. Якщо немає — це не катастрофа. Безпека — понад усе», — зауважив очільник МОН.

Оксен Лісовий зазначив, що детальніші рекомендації від Міністерство освіти і науки України будуть опубліковані незабаром.

«Це питання не стільки про академічну успішність і правила, скільки про ментальне здоров’я – і школярів, і педагогів. Усім зараз важко. Війна стосується кожного з нас. Привносить зміни у життя, у його різні сфери. Додається навантаження, якого б у мирний час не було. Тому зараз як ніколи важливо берегти свій ресурс та одне одного», – зауважив очільник МОН.

Підписатись

Також міністр освіти вважає, що якщо вночі була тривога і дитина не виспалася — не треба її вести в школу на перший урок.

«Це нормально пропустити заняття й наздогнати цю тему пізніше. Наприклад, на платформі Всеукраїнської школи онлайн», — зазначив міністр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *