Шмигаль: всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись

shmigal vsi socialni zobovjazannja derzhavi budut vikonuvatis fb9b33d - Шмигаль: всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись

У цьому і наступному році всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою.

Про це повідомив прем'єр міністр Денис Шмигаль, коментуючи питання залучення міжнародної фінансової допомоги для покриття дефіциту державного бюджету.

За його словами, Україна працює з міжнародними партнерами для підтримки фінансової стабільності в державі. Для покриття дефіциту державного бюджету наступного року планується залучення міжнародної фінансової допомоги та випуск військових облігацій.

«Це два джерела надходжень, крім податкових та митних, які ми бачимо наступного року», — зазначив глава уряду.

Підписатись

Також Шмигаль підкреслив, що на сьогодні є три фінансових партнери, з якими активно співпрацює наша держава: Міжнародний валютний фонд, Європейський Союз і Сполучені Штати. Зокрема, з МВФ вже йде спільна робота над програмою на наступний рік.

«Вчора відбулася розмова Президента України з керівницею Фонду Крісталіною Георгієвою. МВФ погодив виділення Україні ще одного фінансування в розмірі 1,4 млрд доларів. Так само як це було на початку війни. Ми домовились, що будемо продовжувати працювати з МВФ, щоб наступного року започаткувати нову спеціальну програму», – повідомив глава уряду.

Як підкреслив Денис Шмигаль, минулого тижня також відбулися плідні зустрічі з керівництвом Європейської комісії. Допомога у розмірі 8 млрд євро надійде Україні цього року: 5 млрд євро вже до кінця вересня, 3 млрд у вигляді гранту очікується наприкінці жовтня – на початку листопада.

Прем’єр-міністр також нагадав, серед іншого, про ініціативу Президента США щодо виділення додаткової допомоги нашій державі у розмірі 11,7 млрд дол.

«Ми розуміємо, що з такою підтримкою Сполучених Штатів, і з отриманням допомоги від Євросоюзу, ми цей рік проходимо стабільно», – зазначив Денис Шмигаль, додавши, що наступний рік всі соціальні зобов’язання держави будуть виконуватись повною мірою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *