Школярі можуть долучитися до профорієнтаційного онлайн-курсу від SchoolToGo

shkoljari mozhut doluchitisja do proforiyentacijnogo onlajn kursu vid schooltogo cb615f0 - Школярі можуть долучитися до профорієнтаційного онлайн-курсу від SchoolToGo

Старшокласників запрошують на курс «Твоя майбутня професія» від онлайн-школи SchoolToGo. Учасники дізнаються про тренди на ринку праці найближчого десятиліття, опанують навички постановки цілей і знайдуть свою омріяну професію.

Протягом двох місяців школярі матимуть нагоду відвідати лекції, майстер-класи, інтерв'ю та заняття із психологинею. Курс містить чотири етапи:

  1. Відкрита лекція «Як обрати професію майбутнього» від Вікторії Данилевської — експертки із профайлінгу й консультантки керівників провідних компаній.
  2. Онлайн-зустріч «Поговоримо втрьох» із психологинею SchoolToGo, де діти й батьки зможуть поставити питання про вибір професії та вплив оточення на нього.
  3. Профорієнтаційні майстер-класи для мінігруп. Учасники зрозуміють, які вміння та властивості потрібні для успішної кар'єри в різних сферах.
  4. Перегляд мотивувальних інтерв'ю з представниками професій, зірками й лідерами думок.

Підписатись

Навчання безкоштовне завдяки співфінансуванню від Євросоюзу. Учні отримають глибокі знання про професії, інтерактивні зустрічі з фахівцями, практичні завдання та сертифікат про завершення курсу.

Курс стартує 18 березня. Заняття відбуватимуться онлайн через інтерактивну платформу. Долучитися можуть школярі 8–11 класів.

Реєстрація за покликанням. Кількість місць в мінігрупах обмежена.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *