Школярі будуть вчитись на місяць довше

shkoljari budut vchitis na misjac dovshe 92dac82 - Школярі будуть вчитись на місяць довше

На засіданні 28 липня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про початок навчального року під час дії військового стану в Україні. Згідно з документом, наступний навчальний рік триватиме до 28 червня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

У Міносвіти зазначили, що метою постанови є зменшення загроз життю та здоров'ю претендентів на освіту та працівників навчальних закладів у період дії військового стану через врегулювання питання організованого початку 2023/2024 навчального року.

Також там додали, що організація освітнього процесу залежить від конкретної безпекової ситуації в кожному населеному пункті. Обласні військові адміністрації та засновники навчальних закладів у цих умовах мають приймати рішення, необхідні для збереження життя та здоров'я населення.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду повідомив, що новий навчальний рік розпочнеться 1 вересня 2023 року та триватиме до 28 червня 2024 року.

"Хочу наголосити! Найголовніше – це питання безпеки дітей та освітнього процесу. Побудова комфортних та якісних укриттів – це питання номер один, який ми ставили перед громадами. Кошти для цього було виділено. Це 1,5 млрд. гривень. Місцева влада та громади відіграють у цих рішеннях головну роль. Ще раз хочу наголосити: головне – це безпека дітей", – наголосив глава прем'єр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *