Школи запрошують долучитися до уроку волонтерства

shkoli zaproshujut doluchitisja do uroku volonterstva ffa03b4 - Школи запрошують долучитися до уроку волонтерства

В Україні стартувала ініціатива «Шкільний урок волонтерства», покликана надихнути підлітків займатися волонтерською діяльністю, розвивати лідерські якості, організаційні здібності, наполегливість і впевненість. З цією метою в школах проводять уроки волонтерства, на яких активісти, вчителі й знаменитості розповідають школярам, як маленькими кроками досягти значних результатів, та діляться інструментами, що допоможуть їм долучитися до волонтерського руху. Про це розповіли в Укрінформ.

Захід відбувається за участі зірок. Зокрема до ініціативи долучилися співачка Alyona Alyona,  гурт PROBASS ∆ HARDI, артистка Міла Нітіч.

У недалекому майбутньому планується проведення уроків за участі  сценаристки та ведучої «Телебачення Торонто» Саші Гонтар, співачок Люсі Кави та Олі Цибульської та лідера рок-гурту «Фіолет» Сергія Колоса.

Підписатись

Такі «шкільні уроки волонтерства» триватимуть до червня 2024 року та охоплять усі школи України. Також заплановані онлайн-уроки з підлітками, які вимушено покинули домівки й перебувають за кордоном.

Кожна школа може долучитися до ініціативи. Для цього необхідно заповнити заявку за посиланням.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *