Сертифікація-2024: матеріали незалежного тестування

sertifikacija 2024 materiali nezalezhnogo testuvannja c3a3106 - Сертифікація-2024: матеріали незалежного тестування

9 березня 2024 року відбувся перший етап сертифікації вчителів початкових класів, української мови і літератури та математики — незалежне тестування.

Тестування передбачало оцінювання предметних компетентностей учасників, рівня їхньої обізнаності в питаннях сучасних і традиційних методів та прийомів навчання, організації безпечного й комфортного середовища, планування освітнього процесу.

12 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено тестові зошити із завданнями незалежного тестування фахових знань та вмінь, з якими працювали вчителі початкових класів, української мови і літератури та математики відповідно. А також оприлюднено правильні відповіді, тож учасники / учасниці сертифікації можуть себе перевірити.

Підписатись

Окрім того, протягом 19-22 березня щодня о 15:00 фахівці відділу сертифікації Українського центру оцінювання якості освіти в прямих етерах на YouTube-каналі центру коментуватимуть правильні відповіді до тестових завдань і відповідатимуть на запитання щодо них. 

Нагадаємо: результати незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасника / учасниці до наступного етапу сертифікації буде розміщено  в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 20 березня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *