Сертифікація-2023: дочасне припинення реєстрації

sertifikacija 2023 dochasne pripinennja reyestraciyi 809741d - Сертифікація-2023: дочасне припинення реєстрації

Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації припинено достроково, оскільки вже вичерпано загальнодержавну квоту – сформовано 1500 реєстраційних карток.

В УЦОЯО наголосили, що реєстрація для участі в сертифікації не завершується створенням картки-заяви. Потенційним учасникам потрібно сформувати комплект документів і надіслати комплект реєстраційних документів на адресу, вказану в реєстраційному повідомленні. Дату подання реєстраційних документів визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті. Усі документи мають бути надіслані не пізніше 13 лютого.

Перевірити стадію опрацювання реєстраційних документів можна за допомогою спеціального сервісу. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки-заяви до сервісу.

Підписатись

Учасники, що успішно пройшли реєстрацію, отримають від регіонального центру відправлення на електронну адресу, що була зазначена в реєстраційній картці-заяві. Також інформацію можна дізнатися на сайті УЦОЯО, зазначивши у відповідне поле — логін та PIN-код доступу до кабінету учасника сертифікації.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *