Рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» доповнено відеозаняттями на увагу, пам’ять та логічне мислення

rubriku suchasne doshkillja pid krilami zahistu dopovneno videozanjattjami na uvagu pamjat ta logichne mislennja bd888ba - Рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» доповнено відеозаняттями на увагу, пам’ять та логічне мислення

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Педагоги-практики закладів дошкільної освіти №8 «Золотий півник» Білоцерківської міської ради, ЗДО «Рушничок» Обухівської міської ради (Київська область), №20 «Чебурашка» Чорноморської міської ради (Одеська область) підготували відеоматеріали для дошкільнят на пам’ять, увагу та логічного мислення:

  • вихователька Анна Рум’янцева підготувала жарти-досліди, ігри на увагу, пам'ять та логічне мислення. Ці завдання допоможуть дітям опанувати математику;
  • педагогині Олена Івко, Оксана Андрієнко, Юлія Котенко надали серію цікавих відеозанять з малювання, аплікації (освітня лінія «Дитина у світі мистецтва»). З них дошкільнята дізнаються про рослини та овочі, правила дорожнього руху, різноманітність парасольок.

Підписатись

Відділ дошкільної освіти МОН щиро вдячний усім, хто долучається до підтримки дошкілля України в умовах війни та запрошуємо зацікавлених надсилати матеріали на електронну адресу [email protected] із позначкою: Матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *