Розпочався моніторинг результатів навчання учнів 6-х та 8-х класів

rozpochavsja monitoring rezultativ navchannja uchniv 6 h ta 8 h klasiv a0fffa9 - Розпочався моніторинг результатів навчання учнів 6-х та 8-х класів

В межах моніторингу результатів навчання Державна служба якості освіти розпочала тестування учнів 6-х і 8-х класів щодо засвоєння тем з математики за два роки навчання, що відбувається на платформі Всеукраїнської школи онлайн і охопить понад 12 тис. учнів з 276 закладів загальної середньої освіти.

Як зауважив Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, тестування відбуватиметься в два способи: безпосередньо в закладі освіти — для учнів, які навчаються очно чи у змішаному режимі; за місцем перебування — для тих, хто навчається дистанційно. Учні, які перебувають за кордоном, можуть долучитися дистанційно.

Підписатись

До моніторингу буде долучено  по одному класу з паралелі 6-х та 8-х класів. Отримані дані будуть конфіденційними та оприлюднюватимуться лише в узагальненому вигляді. Свої результати зможе побачити лише учень/учениця у власному кабінеті на платформі ВШО. Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *